Uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie oprócz obowiązkowych zajęć online nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w darmowych szkoleniach online czy korzystając z e-platform oferowanych przez firmy czy uczelnie współpracujące ze szkołą.

Jako szkoła objęta patronatem KGHM, w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM – kluczowy partner w kształceniu zawodowym”, ma bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor.pl – Szkoła angielskiego i niemieckiego online dla uczniów i nauczycieli klas patronackich. Szkoła w Chocianowie systematycznie poszerza swoją ofertę edukacyjną, o czym pisaliśmy już w naszym portalu.

Uczniowie technikum mechatronicznego wzięli udział w e-szkoleniu zaoferowanym przez firmę Festo Poland. Uczniowie klas drugich i trzecich technikum obsługi turystycznej dzięki współpracy z Hotelcareer.pl i Hotele Plus mogli wziąć udział w cyklu szkoleń online:

  • szkolenie pn.: „Planowanie i budżetowanie”
  • szkolenie pn.: „Skuteczny marketing online”
  • szkolenie pn.: „Podstawy revenue management”
  • szkolenie pn.: „Techniki cross- i up-sellingu”
  • szkolenie pn.: „Gospodarka magazynowa w gastronomii”,

Szkolenia prowadzili między innymi Piotr Tabor – wieloletni praktyk i ekspert branży hotelarskiej w Polsce czy Krzysztof Stęplowski – twórca popularnego bloga eksperckiego Marketinghotelu.pl

Uczniowie technikum logistycznego dzięki współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania w Poznaniu mogą korzystać z Internetowej Szkoły Logistyki – ISLog gdzie udostępniane są na bieżąco nauczycielom i uczniom zasoby edukacyjne. Należy zaznaczyć, że w ramach wyżej wymienionych szkoleń uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające ich udział, a także zdobytą wiedzę podczas szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany nauką w Zespole Szkół w Chocianowie pobierz TUTAJ (pdf) szczegółowe informacje lub zapoznaj się z ofertą edukacyjną na poniższych infografikach. Bieżące informacje są także dostępne na stronie Facebook szkoły.

Nowa siedziba dodaje nowej energii – polkowicka komunikacja miejska coraz mocniejsza [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Zawodniczka z charakterem – Daniela Kosińska: „w sporcie jak nie idziesz do przodu to się cofasz…” [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: