PolkowiceVideoTwoje miasto

Trzy lata za nami, dwa lata przed nami – burmistrz Polkowic podsumowuje dorobek [VIDEO]

2

21 października 2018 r. odbyły się wybory samorządowe. Trzy z pięciu lat obecnej kadencji już minęły. Mamy zatem doskonałą okazję do przeglądu dorobku wybranych przez nas liderów wspólnot lokalnych.

Takiego rekonesansu dokonał burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki. Włodarz miasta, które jest Sercem Zagłębia Miedziowego, pokusił się o taką refleksję i w tym celu zorganizował dla mediów śniadanie prasowe. Dziennikarze mogli pytać i pytali burmistrza i jego współpracowników o wiele spraw, jakimi mieszkańcy żyli przez ten czas.

Lwią część z ponad połowy kadencji zdominowała pandemia koronawirusa. Dlatego zdrowie mieszkańców gminy stało się motywem przewodnim wielu podejmowanych działań. Nie poddając się jednak presji tych okoliczności, inicjowano inwestycje, dzięki którym społeczność i gospodarka lokalna mogły się rozwijać. Projekty realizowane były w mieście, ale też w sołectwach, aby utrzymać zrównoważony rozwój całej gminy. Były też sukcesy w dziedzinie sportu i kultury, o czym mówi nam burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki. Zobacz nasze video.

Najważniejsza – bo wyborcza – ocena pracy samorządowców dokonana będzie podczas wyborów samorządowych w roku 2023.

Dariusz Nowakowski

Lubin: Zmarł Grzegorz Garczyński – znany i szanowany nauczyciel

Poprzedni artykuł

Rekordowe kwoty na innowacje w zasięgu polskich firm [VIDEO]

Następny artykuł

2 Komentarze

  1. Dariusz Nowakowski…..a nie grosza jeszcze nie dotarl do Sklep “Pola” od kwestia prad dla Lodowka spoleczna…to tez jaki sukcess?

  2. Łukasz Puźniecki……kjedy przymuje obecowany koszty dla lodowka spoleczna przes Sklep “Pola” ??

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like