Centrum Kultury w Polkowicach znalazło się w zaszczytnym gronie 50 instytucji z całego kraju, które otrzymały dofinansowanie w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+”.

Za nami pierwszy etap projektu „Kultura ON!”, czyli badania potrzeb oraz potencjału lokalnej społeczności. Podsumowanie tych badań, czyli „KULTURA ON! DIAGNOZA” dostępna jest na stronie www.ckpolkowice.pl. Czas na drugi etap projektu, a więc Wasze pomysły na działania kulturalne! Możesz dostać do 7 tysięcy złotych na realizację inicjatywy kulturalnej na terenie Gminy Polkowice.

Swój pomysł możesz zrealizować w terminie – od 23 sierpnia do 31 października 2021. Możesz zgłosić inicjatywę indywidualnie lub w grupie, musisz mieć ukończone 16 lat. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie animatorów Centrum Kultury oraz na naszą infrastrukturę i zasoby.

Preferowane będą aktywności: realizowane w przestrzeniach otwartych, weekendowe, angażujące mieszkańców i lokalnych artystów i rękodzielników, międzypokoleniowe oraz wydarzenia dla młodzieży i dorosłych.

Co musisz zrobić, żeby dostać do 7 tysięcy złotych na realizację swojej inicjatywy i nasze wsparcie?

  • Przeczytaj Diagnozę i regulamin naboru.
  • Opisz swój pomysł, wypełniając krótki Formularz.
  • Przyjdź na Giełdę inicjatyw i wybierz z nami zwycięskie projekty.

Potrzebujesz pomocy, porady, chcesz rozwiać wątpliwości, skonsultować swój pomysł? Jesteśmy dla Ciebie! Pisz: animacja@ckpolkowice.pl Dzwoń: 767468822 (pn-pt, 8:00 – 16:00). Przyjdź 9 czerwca br. w godz. 15:00 – 18:00, ul. Skalników 4, pokój 120 / I piętro. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ckpolkowice.pl.

HARMONOGRAM

  • do 13 czerwca – prześlij formularz ze swoim pomysłem
  • 17 czerwca, godz. 18:00 – Giełda inicjatyw
  • 18 czerwca – warsztaty dla autorów zwycięskich pomysłów

Projekt Kultura ON! został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne

Szykuje się zupełnie nowa dolnośląska atrakcja – Święto Bardzkiego Piernika – można zgłaszać akces

Poprzedni artykuł

Raj dla melomanów – Koncert ze „Stradivariusem”

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like