W związku z dużą absencją pracowników od wczoraj, czyli od 25 czerwca do 3 lipca 2020 r. Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach będzie pracował w trybie pracy zdalnej, a urzędnicy będą pracować rotacyjnie.

Obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z pozytywnym wynikiem testu jaki potwierdzono 3 czerwca u jednego z pracowników. Zaznaczyć należy, że jest to pojedynczy przypadek i nie możemy tu mówić o ognisku chorobowym. Jak potwierdziły wyniki testów przeprowadzone u osób współpracujących oraz rodziny osoby zarażonej jest to przypadek odosobniony – mówi Zenona Jasiurkowska – państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Polkowicach Wszystkie wykonane u pracowników testy były z wynikiem negatywnym.

Niemniej jednak w urzędzie wprowadzono szczególne środki ostrożności. Pracownicy mają mierzoną temperaturę, częściej dezynfekowane są powierzchnie, dla interesantów wystawiono skrzynkę podawczą, a dodatkowo pomieszczenia będą ozonowane za pomocą specjalnego urządzenia, które użyczyła Gmina Polkowice.

Jak zapewnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Elwira Błażewska w tej chwili nie ma żadnych zaległości z tytułu wypłaty świadczeń. Wnioski przedsiębiorców są rozpatrywane na bieżąco.

Mężczyzna zaatakował nożem kobietę – może dostać dożywocie

Poprzedni artykuł

Dołącz do zawodowców – wybierz kierunek „Pielęgniarstwo” w legnickiej uczelni

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: