PolkowiceSportVideo

Polkowicki „Górnik” w dobrej passie – w sobotę kolejne spotkanie – oby zwycięskie [VIDEO]

1

Górnik Polkowice, wraz z nowym trenerem Januszem Niedźwiedziem w pierwszych sześciu spotkaniach wygrywał czterokrotnie.

Do drużyny dołączył niezwykle doświadczony napastnik 35-letni Mateusz Piątkowski, którego pamiętają kibice boisk ekstraklasy. W sezonie 2014/2015 reprezentował barwy Jagielloni Białystok. W 24 spotkaniach zdobył 14 goli. To zaowocowało transferem do mistrza Cypru Apoelu Nikozja. Nowy super snajper Górnika mówi wprost „Przychodzę tu po awans do 1 ligi”.

Górnik Polkowice był pierwszym klubem w seniorskiej karierze Piątkowskiego. Jak mówi „do Polkowic ma sentyment”. Co zdaniem szkoleniowca ma cechować grę polkowickiego Górnika? Mówi nam o tym Janusz Niedźwiedź. Czego życzyć drużynie Polkowickiego Górnika? Pytamy jego kapitana Kamila Wacławczyka. Zobacz nasze video.

Obecnie Górnik z dwunastoma punktami zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli i traci 6 punktów do lidera, którym jest Stal Rzeszów, ale ma jedno rozegrane spotkanie mniej na swoim koncie. W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 Górnicy zagrają z Olimpią Grudziądzu w ramach spotkania 8 kolejki 2 ligi.

Dariusz Nowakowski

Nasi dziennikarze relacjonują zmagania kadry Jerzego Brzęczka – kulisy po meczu Polska – Finlandia [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Warsztaty taneczne dla kobiet – zajęcia odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemicznego

Następny artykuł

1 Komentarz

  1. […] Powiedzieć, że w Polkowicach mamy boom na futbol? To nic nie powiedzieć… Wszystko to za sprawą piłkarzy Górnika Polkowice, których zaledwie miesiąc temu odwiedzaliśmy w serwisie video naszego portalu. […]

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like