Zapraszamy Polkowiczanki na nasze warsztaty taneczne dla kobiet. Już po raz drugi przygotowaliśmy zajęcia z Asią Fiedorowicz, która pomoże Wam rozbudzić kobiecość i pokaże jak szałowo poruszać się w szpilkach! W programie czekać na Was będą aż 2 opcje – High Heels oraz Sexy Dance. 

High Heels to obecnie najbardziej popularny styl na całym świecie, w wolnym tłumaczeniu oznacza „taniec na obcasach” i obejmuje wszystkie style tańca, przede wszystkim te najbardziej kobiece. Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się zmysłowych i kobiecych choreografii oraz umiejętności w poruszaniu się w szpilkach na co dzień. Gwarantujemy, że dzięki warsztatom każda uczestniczka odkryje moc swojej kobiecości.

Sexy Dance – z angielskiego słowo „sexy” oznacza seksowny, ale możemy je przetłumaczyć również jako pociągający, apetyczny, kusicielski, zalotny, kokieteryjny, frywolny, kuszący, zmysłowy, bezpruderyjny czy nawet wart grzechu. Wszystkie te cechy ma w sobie każda z nas, a my pokażemy jak w pełni tę kobiecość i zmysłowość wyrazić! Warsztaty obejmują naukę choreografii, ale skonstruowana jest ona w taki sposób, by uczestniczki nie musiały gonić za krokami. Obowiązuje relaksacyjny nastrój, „wczucie się” we własne ciało.

Warsztaty taneczne odbędą się w piątek 16 października w Atelier Rynek 4A – High Heels: godz. 18:00 – 19:15 / Sexy Dance: godz. 19:15 – 20:30 – cena: 30 zł/warsztat, 50 zł/dwa warsztaty – oprócz kameralnej atmosfery i wspaniałej zabawy na miejscu będzie można również zakupić przepyszne koktajle – Zapisy: 767468826 – ilość miejsc ograniczona!

  • Zajęcia i warsztaty (również warsztaty taneczne dla kobiet w dniu 16 października) odbywać się będą bez zmian.
  • Przypominamy o obowiązkowym nakazie noszenia maseczek we wszystkich budynkach Centrum Kultury, dezynfekcji rąk przed wejściem oraz w trakcie zajęć i pomiarze temperatury wśród wszystkich uczestników.
  • Podczas trwania zajęć w naszych budynkach przebywać mogą jedynie uczestnicy zajęć.

Polkowicki „Górnik” w dobrej passie – w sobotę kolejne spotkanie – oby zwycięskie [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Co zrobi minister? Czy bohaterom uda się stanąć na drodze nieuczciwym urzędnikom?

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like