Łukasz Ciona i Denis Smirnov za piłkarską reprezentacją Polski są w stanie przelecieć pół świata. Tym razem, aż tak daleko nie było, ale ciekawie już tak!

20-minutowy film rozpoczyna się od historii Gdańska. Oprócz „Stoczni Gdańskiej” charakterystycznej dla ruchu „Solidarności”, czy innych symboli polskiej walki o wolność nie brakuje też nowoczesnej strony miasta i pięknych panoram nagrywanych za pomocą drona. Następnie fachowe analizy ekspertów piłkarskich, które stanowią wartość dla kibiców. Tak do obejrzenia filmu zachęca jego autor Łukasz Ciona.

Zapraszamy na relację z towarzyskiego meczu Polska – Finlandia, pełną ciekawych wypowiedzi. Pokazujemy nie tylko smaczki na samym meczu, ale także sporo mówimy o historii Gdańska. Odwiedziliśmy gmach Poczty Gdańskiej a także historyczną bramę stoczni. Przed meczem udało się nam porozmawiać z Mateuszem Borkiem, a po spotkaniu mamy dla Was analizę byłego selekcjonera Jerzego Engela. Dodatkowo zapraszamy na gorące wypowiedzi po meczu Jerzego Brzęczka i Kamila Grosickiego.

Zobacz styl Łukasza Ciony – specjalnie dla WAS – tylko w „Cioną po Oczach”.

Miedź i srebro są niezbędne dla osiągnięcia polskich celów klimatycznych – wkład KGHM w Zielony Ład

Poprzedni artykuł

Polkowicki „Górnik” w dobrej passie – w sobotę kolejne spotkanie – oby zwycięskie [VIDEO]

Następny artykuł

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like