Fot. KPP w Polkowicach

Rekrutacja na policjantów w miedziowym regionie trwa. Jutro dni otwarte nie tylko na lubińskiej komendzie, również w Polkowicach. Wszyscy zainteresowani mogą przyjść w najbliższy czwartek oraz piątek, 24 i 25 września, w godzinach 8.00-15.00 do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, tam grono ekspertów rozwieje wątpliwości i udzieli informacji związanych z pracą jako funkcjonariusz policji.

Policjantem może zostać obywatel Polski, o nieposzlakowanej opinii z wykształceniem co najmniej średnim. Ponadto niezbędne są zdolności fizyczne i psychiczne do służby, a także bycie osobą, której można powierzyć informacje niejawne.

Stabilne zatrudnienie i praca dająca wiele satysfakcji m.in. z niesienia pomocy innym oraz oferująca możliwość stałego rozwoju – to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji. Do tego uposażenie, które na start wyniesie blisko 3880 złotych na rękę, a dla osoby do 26 roku życia około 4220 złotych. Jeśli szukasz zmian w swoim dotychczasowym życiu i jesteś gotów na wyzwania, a także myślisz poważnie o swojej przyszłości, zapoznają się z materiałami, złóż dokumenty i zostań policjantem – zachęca Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach.

Więcej informacji dla kandydatów TUTAJ

Pieniądze dla gmin – XXX edycja Samorządowego Programu Pożyczkowego

Poprzedni artykuł

Planeta Energii w Legnicy – Propagują wiedzę o energii elektrycznej i ekologii

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like