Fot. KPP w Lubinie

W ubiegły piątek, 8 października, w Lubinie doszło do wypadku na przejeździe dla rowerzystów. Potrącono 74-latka, który z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. To niebezpieczne zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Policja kolejny raz apeluje o ostrożność na drogach, przede wszystkim w pobliżu przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych.

W zeszły piątek, 8 października, na przejeździe rowerowym przy ul. Armii Krajowej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu rowerem 74-latkowi. Starszy mężczyzna wskutek tego doznał poważnych obrażeń głowy i trafił do szpitala. Kierujący samochodem, 29-letni lubinianin, nie był pod wpływem alkoholu. Lubińscy funkcjonariusze będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Funkcjonariusze kolejny już raz przestrzegają i przypominają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa na drogach. Niestety kierujący albo zapominają o obowiązujących przepisach, albo zwyczajnie nie uważają w miejscach, gdzie uwaga powinna być szczególna i wtedy dochodzi do potrąceń – mówi oficer prasowy KPP w Lubinie, Sylwia Serafin.

Ku przestrodze! Zobacz nagranie

 

Kolejny etap rewitalizacji legnickiej palmiarni

Poprzedni artykuł

Droga ekspresowa S3 na odcinku Polkowice – Lubin w listopadzie br. zostanie oddana do ruchu

Następny artykuł

1 Komentarz

  1. Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt: agatyc.agatyc@gmail.com

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like