„Kreatywnie w domu z Centrum Kultury” – pod tym hasłem podczas styczniowych ferii zimowych odbywać się różne zajęcia i spotkania w formie online. Można się zapisywać.

Od 5 do 15 stycznia 2021 roku zapraszamy dzieci w wieku od siódmego roku życia do udziału w naszych warsztatach online, które odbywać się będą na platformie Microsoft Teams – zachęcają pracownicy Centrum Kultury w Polkowicach. Przygotowaliśmy bogaty i różnorodny program, w którym znajdziecie, między innymi, zajęcia kreatywne, techniczne, ceramiczne, wokalno-muzyczne, quizy, wykłady oraz dogoterapię.

W programie są także dwa spektakle – 6 i 13 stycznia: „Profesorek Wodorek i Superbohaterowie” Teatru Pomarańczowy Cylinder oraz „Złota Rybka” Teatru 4 Kąty.

Uwaga! Aby wziąć udział w zajęciach należy zaopatrzyć się w odpowiednie materiały lub wykupić tygodniowy pakiet dostępny w Centrum Kultury przy ul. Skalników 4. Koszt pakietu to 25 zł/tydzień. Zapisy pod numerem tel: 767468826, w godzinach pracy Centrum Kultury, prowadzone są z góry na cały tydzień. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osobne zapisy są na warsztaty ceramiczne. Aby wziąć udział w zajęciach z masy lejnej trzeba kupić pakiet ceramiki w cenie: 16 zł – dla grupy podstawowej i 23 zł – dla grupy zaawansowanej.

Harmonogram zajęć, regulamin i szczegóły znajdują się na stronie www.ckpolkowice.pl.

STUDIO FAKTY – Łukasz Puźniecki: „Rok 2020 przeorał świadomość każdego z nas i będzie wpływać na naszą wspólną przyszłość” [VIDEO]

Poprzedni artykuł

„Anielskie kolędowanie” – muzyczny przedsmak wigilijnego śpiewania [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like