Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na dwunastą już edycję Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które rozpoczną się 9 lutego 2021 roku. Tym razem wydarzenie organizowane jest w bezpiecznej formule on-line i trwać będzie przez dwa miesiące.

Ideą jest przybliżenie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych dostępnej oferty edukacyjnej oraz możliwości rozwoju osobistego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na specjalnie utworzonej platformie w ramach strony internetowej www.pwsz.legnica.edu.pl zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich szkół ponadpodstawowych, uczelni wyższych a także instytucji edukacyjno-szkoleniowych. W ramach platformy zostaną udostępnione wykłady popularno-naukowe, prezentacje oraz prelekcje. Wszystkie zamieszczone materiały reklamowe będą dostępne przez dwa miesiące i będzie je można pobrać na swój komputer lub urządzenie mobilne.

Impreza ta jest doskonałą okazją do zapoznania się ofertą edukacyjną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na rok akademicki 2021/2022. Zaprezentowane zostaną poszczególne Wydziały Uczelni oraz kierunki studiów.

XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja by uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2021 oraz zapoznać się z materiałami prezentującymi szkoły i uczelnie w formie elektronicznej. Dzięki zmianie formuły targów młodzi ludzie będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej bez potrzeby wychodzenia z domu. Uczniowie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych w roku 2021.

  • XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne odbywać się będą pod honorowym patronatem rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy dra hab. Andrzeja Panasiuka – prof. PWSZ.
  • Termin potwierdzenia udziału w targach mija 22 stycznia 2021 r.
  • Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać plik tekstowy oraz linki z ofertą – np. filmy, prezentacje multimedialne, galerie zdjęciowe, treść wpisu.
  • Formularz zgłoszeniowy jest zamieszczony na stronie PWSZ im. Witelona w Legnicy – www.pwsz.legnica.edu.pl

Kradzionym nie zajedziesz daleko – trafi przed wymiar sprawiedliwości

Poprzedni artykuł

Szczepienia anty-covid nie są obowiązkowe – fakenews zdementowany przez Miedziowe Centrum Zdrowia

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like