Fot. KPP Lubin

Lubińscy policjanci zatrzymali 35-letniego legniczanina, który podejrzany był o liczne włamania na terenie Lubina. Łączne straty jakie ponieśli pokrzywdzeni to kilka tysięcy złotych. Mężczyzna ukrywał łupy w wynajętym garażu w Legnicy. Część skradzionego mienia udało się odzyskać.

– Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca na przełomie sierpnia i września br., dokonał wielu włamań na terenie miasta, kradnąc przedmioty z szafek garaży podziemnych oraz piwnic. Będzie również odpowiadał za zniszczenie drzwi przeciwpożarowych prowadzących do pomieszczeń garażowych, a także kamer monitoringu tam zainstalowanych. Łupem podejrzanego padły rowery, drogie narzędzia, sprzęt wędkarski, wykrywacz metali, a nawet karton z alkoholem. Mężczyzna skradzione przedmioty przechowywał w wynajętym garażu na terenie Legnicy. Część z nich udało się policjantom odzyskać – mówi Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.

35-latek kradł na terenie Dolnego Śląska i województw ościennych, a lista popełnionych przez niego przestępstw jest długa. Mężczyznę już przewieziono do Zakładu Karnego we Wrocławiu. Najbliższe lata spędzi w więzieniu.

Świąteczny Aniołek KGW

Poprzedni artykuł

Gdzie kupić e – bilet ?

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like