Fot. ARiMR

Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie bożenarodzeniowym pt. ,,Świąteczny Aniołek KGW’’ wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z województwa dolnośląskiego zarejestrowane w Krajowym Rejestrze prowadzonym przez ARiMR. Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu zestawu od trzech do pięciu Aniołków choinkowych. Termin nadsyłania prac – 17 grudzień 2021 r.

– Aniołki choinkowe nie mogą przekraczać 25 cm w najdłuższym miejscu oraz powinny być jednorodne tematycznie, stylistycznie ze sobą powiązane i wykonane z podobnych materiałów. Do wykonania pracy można zastosować wszystkie dostępne materiały np. gips , makaron , tektura , papier , plastik, drewno, metal , guziki, koraliki, etc. Ozdoby choinkowe powinny być na tyle lekkie oraz zaopatrzone w solidnie przymocowany element, aby dało się je powiesić na gałązce choinki. Każda praca powinna mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą koła gospodyń wiejskich – informuje AR i MR.

Termin nadsyłania prac konkursowych rozpoczyna się dnia 1 grudnia 2021 r., a kończy w dniu 17 grudnia 2021 r.  O zachowaniu terminu w przypadku osobistego dostarczenia pracy konkursowej, jak również w przypadku nadesłania pracy konkursowej pocztą, decyduje data wpływu do siedziby Dolnośląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR (ul. Giełdowa 8, 52-438 Wrocław). 

Ustaliliśmy, że wyłonienie laureatów konkursu nastąpi w dniu 20 grudnia 2021 r.  Wyniki i zdjęcia nagrodzonych prac zostaną zamieszczone na stronie internetowej Organizatora www.arimr.gov.pl w zakładce Dolnośląski Oddział Regionalny oraz na portalu społecznościowym Facebook na stronie Organizatora: www.facebook.com/dolnoslaski/

Kraje Unii Europejskiej w różnym zakresie wdrażają regulacje wspierające środowisko wolne od dymu

Poprzedni artykuł

35-letni złodziej złapany w Lubinie! Dokonał wielu kradzieży na terenie Dolnego Śląska

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like