PolkowiceVideoTwoje miasto

Zobaczysz panoramę miasta i… gwiazdy – to w polkowickim wiatraku [VIDEO]

2

Polkowicki ,,Holender” już wkrótce stanie się społecznym i edukacyjnym sercem miasta.

Dobiegają już szczęśliwego finału prace w zabytkowym wiatraku holenderskim w Polkowicach. Charakterystyczny obiekt, który już pokazywaliśmy w serwisie video naszego portalu, będzie miał on pełnić ważną rolę w życiu społecznym w mieście, które określa się jako #SerceZagłębiaMiedziowego. Według planów samorządu gminnego wiatrakowi przypisana będzie funkcja dydaktyczna.

Mieszkańcy miasta będą mogli zrelaksować się tutaj podziwiając panoramę miasta przy dobrej kawie. Dla nich i dla gości Polkowic wiatrak holenderski pozwoli nawet poczuć się trochę jak w kosmosie. O tym wszystkim mówi nam rzecznik burmistrza Polkowic Roman Tomczak. Zobacz nasze video.

Rewitalizacja polkowickiego „Holendra” to dobra informacja dla mieszkańców i turystów. Wiatrak staje się wizytówką miasta wpisując się na nowo w panoramę Polkowic. Wrócimy tu bardzo chętnie!

Dariusz Nowakowski

Bez kapitału początkowego nie ma pełnej emerytury – warto dobrze przygotować swoją dokumentację

Poprzedni artykuł

Akcja konsumencka w sieci PSH Lewiatan – szczególne atrakcje dla dzieci

Następny artykuł

2 Komentarze

  1. […] W odremontowanym wiatraku holenderskim każdy będzie miał okazję poznać wartości dziedzictwa niematerialnego, jakimi są historia i rozwój gminy Polkowice na przestrzeni lat. Miejsce to – na etapie rewitalizacji – pokazywaliśmy w serwisie video naszego portalu. […]

  2. […] Jeden z najpiękniejszych zabytków w gminie Polkowice odzyskał dawną świetność i jest gotowy, by otworzyć swoje drzwi dla mieszkańców Polkowic (i nie tylko). O przygotowaniach do udostępnienia wiatraka mieszkańcom i gościom informowaliśmy w serwisie vide…. […]

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like