Zagłębie Lubin S.A.
Zagłębie Lubin S.A.

W piątek stanowisko trenera Zagłębia Lubin objął Dariusz Żuraw. Po odejściu Martina Seveli, piłkarzy trenował głównie asystent – Paweł Karmelita. Teraz obowiązki należą do byłego trenera Lecha Poznań. Umowa Żurawia z Zagłębiem będzie obowiązywała do końca czerwca 2023.

– Znam kadrę pierwszej drużyny, bo jako trener nieraz mierzyłem się z Miedziowymi. Oglądałem też sparingi zespołu, mam swoje spostrzeżenia na temat gry i zrobimy wraz ze sztabem wszystko, by nakreślić model gry pasujący zarówno do posiadanych w zespole piłkarzy, jak i do filozofii Klubu – komentuje Dariusz Żuraw.
– Można oczywiście mieć niesamowicie ambitne plany, nieprzystające jednak do jakości posiadanej kadry. Musimy więc znaleźć złoty środek, który pozwoli nam odpowiednio wejść w zbliżający się sezon PKO Ekstraklasy – dodaje nowy szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Pierwszy mecz pod opieką nowego trenera Zagłębie zagra w Krakowie. W najbliższy poniedziałek, 26 lipca o godz. 18 czeka ich spotkanie z Wisłą. Kilka dni później 30 lipca o godz. 18 jako gospodarze będą gościć rywali z Górnika Łęcznej.

Sara Hass
Fot: zaglebie.com

Młodzieżowa Rada Miasta wróci do Głogowa?

Poprzedni artykuł

Trenują i podnoszą formę – Górnik Polkowice na boisku [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like