W meczu ze szczecińską „Pogonią” lubińskie „Zagłębie” było nie tylko skuteczne, ale i spektakularne. Wynik 3:0 dla naszych piłkarzy jest dobitnym dowodem na to, że miedziana drużyna jest bardzo mocna.   

Strzelcami wyborowymi byli: Bohar, Starzyński (z karnego) i Tuszyński. Pierwsza połowa to jedna bramka zdobyta przez Bohara, a po przerwie „Zagłębie” nie obniżało tempa. min. Sfaulowany został Tuszyński i sędzia nakazał karniaka, którego strzelił Starzyński. Tuszyński jednak nie odpuszczał i zdobył bramkę po efektownej kontrze. „Zagłębie” miało szansę nawet na wynik 4:0, ale Starzyńskiemu piłka z rzutu wolnego dosłownie otarła się o poprzeczkę „Pogoni”.

To już czwarty wygrany ostatnio mecz na pięć rozegranych. Wczorajszy rezultat ewidentnie stawia „Zagłębie” w strefy mistrzowskiej. W Lotto Ekstraklasie „Zagłębie” po niedzielnym meczu trafia na ósmą lokatę. W przyszłą niedzielę lubińską drużynę czeka gra z „Arką” Gdynia.

Skład „Zagłębia” na wczorajszym meczu: Konrad Forenc, Bartosz Kopacz, Maciej Dąbrowski, Ľubomír Guldan, Saša Balić, Bartłomiej Pawłowski, Bartosz Slisz, Jakub Tosik, Łukasz Poręba, Filip Starzyński, Damjan Bohar, Daniel Dziwniel), Patryk Tuszyński, Patryk Szysz.

FOT: Zagłębie Lubin / Facebook

Jak się dawniej ubierano w Głogowie?

Poprzedni artykuł

Zawirowania na S3

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like