LegnicaPolitykaVideo

„Za wolnością, za demokracją, za praworządnością” – Jarosław Kaczyński w Legnicy o programie Prawa i Sprawiedliwości [VIDEO]

0

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Legnicy imponował formą i charyzmą.

Świetne przemówienie, zawierało kilka mocnych akcentów w tym ten o zniesieniu immunitetu dla sędziów. Nie zabrakło także gorącego apelu o walkę w kampanii wyborczej, jak zawsze u Jarosława Kaczyńskiego z lekką dozą humoru….

Na konwencji obecny był także wiceminister energii Krzysztof Kubów – poseł ziemi lubińskiej. Zdaniem parlamentarzysty, Prawo i Sprawiedliwość idzie do wyborów z wiarygodnym programem nakierowanym na realizację oczekiwań społecznych. Adam Lipiński – jeden z liderów Prawa i Sprawiedliwości na Dolnym Śląsku zapowiedział stworzenie muzeum upamiętniającego obecność sowieckich wojsk w Legnicy i komunistyczny terror po drugiej wojnie światowej za „żelazną kurtyną”. Zobacz nasze video.

Dla sympatyków i członków Prawa i Sprawiedliwości konwencja była zastrzykiem energii na czas kampanii wyborczej. Dla wyborców – zapewne – kolejnym sygnałem, że wybory to ważna decyzja. Większość sondaży przewiduje wyraźne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach. Niektóre dają tej formacji poparcie rzędu nawet 46 procent.

Łukasz Ciona

Gmina nadal refunduje bilety dla dzieci

Poprzedni artykuł

Z weselnej izby do izby wytrzeźwień – poranek pewnie nie był miły

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: