LubinPolkowiceFakty i informacjeVideo

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marzenia o szybkiej i bezpiecznej podróży przez Zagłębie Miedziowe spełniają się – ekspresowa S3 już niemal gotowa [VIDEO]

0

Droga krajowa S3, o budowie której w naszym serwisie już wielokrotnie wspominaliśmy, to inwestycja, która urosła do rangi marzenia. Już jutro zacznie się udostępnianie nowej trasy kierowcom.

Odcinek pomiędzy Lubinem, a Polkowicami mieszkańcom miedziowej aglomeracji kojarzy przede wszystkim ze straconym czasem. To utrapienie skończy się, wraz z oddaniem wyczekiwanego odcinka.

Portal MiedzioweFakty.pl – informacje o tym, kiedy dokładnie pojedziemy drogą krajową numer S3 przekazuje opinii publicznej jako pierwszy. Jakie prace toczyć się będą w najbliższych dniach oraz kiedy droga zostanie oddana do użytku – mówi nam dyrektor oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu Lidia Markowska. Zobacz nasze video.

Jesteśmy już niemal o krok od finału budowy, a tym samym tuż przed tym, jak wyczekiwana od wielu lat arteria przecinająca Zagłębie Miedziowe i łącząca południe i północ Polski stanie się częścią systemu krajowych ekspresowych połączeń drogowych. Następna nasza relacja już z nowej trasy…

Dariusz Nowakowski

Wielki sukces lubinianina Piotra Wojtyczki. Został prezesem WSSE INVEST-PARK

Poprzedni artykuł

Droga do tańszych samochodów napędzanych wodorem

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like