Niespełna trzy lata temu, w lutym 2019 roku, 29-letni Piotr Wojtyczka rozpoczął pracę jako wiceprezes LSSE. Dziś, po sukcesie jakim była inwestycja PepsiCo w Środzie Śląskiej oraz ogólnej znakomitej kondycji Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Piotr Wojtyczka awansował na stanowisko prezesa zarządu największej strefy ekonomicznej – WSSE INVEST-PARK.

Piotr Wojtyczka został  nowym prezesem Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK. To efekt konkursu przeprowadzonego przez radę nadzorczą spółki. Wojtyczka to człowiek z doświadczeniem, który na swoim koncie ma wiele sukcesów. Od 2019 roku był wiceprezesem zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wśród jego zasług warto nadmienić ulokowanie w Środzie Śląskiej nowoczesnego zakładu PepsiCo, światowego producenta żywności.

Nowy prezes WSSE INVEST-PARK jest absolwentem wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Studia podyplomowe ukończył natomiast na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a w swoim biogramie może się także pochwalić studiami Master of Business Administration.

Ostatnie blisko trzy lata spędził w zarządzie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która w tym czasie zanotowała spory rozwój i podpisała kilka ważnych współprac oraz projektów. Piotr Wojtyczka niejednokrotnie inicjował i współrealizował te zadania. Jednym z najgłośniejszych sukcesów w ostatnich miesiącach była wspomniana współpraca z globalnym gigantem, firmą PepsiCo.

Usytuowanie Piotra Wojtyczki w fotelu prezesa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK to powiew świeżości dla spółki i nowy etap w kreowaniu gospodarczego potencjału w południowo-zachodniej Polsce. Firma obejmuje swoim zasięgiem województwa dolnośląskie, opolskie i wielkopolskie.

Pierwsza edycja Programu Inwestycji Strategicznych – na Dolny Śląsk trafi 1,7 miliarda złotych bezzwrotnego dofinansowania [LISTA BENEFICJENTÓW]

Poprzedni artykuł

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marzenia o szybkiej i bezpiecznej podróży przez Zagłębie Miedziowe spełniają się – ekspresowa S3 już niemal gotowa [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like