PolkowiceSportVideo

„Wszyscy poczuliśmy, jak sport jest ważny” – Waldemar Jedynak mówi o tym jak bardzo „Górnik” związany jest z Polkowicami [VIDEO]

0

Przed nami wznowienie rozgrywek 2-ligowych. Jesteśmy w Polkowicach na stadionie Górnika Polkowice. Sportowcy i kibice są w przysłowiowych „bojowych” nastrojach, więc znów czekają nas emocje związane z meczami i oczekiwanymi awansami naszej ulubionej drużyny.

Naszym rozmówcą jest Waldemar Jedynak – prezes klubu „Górnik” Polkowice. Rozmawiamy o historii polkowickiego klubu piłkarskiego i omawiamy także niedawne wydarzenia sportowe jeszcze sprzed kryzysu epidemicznego. Skupiamy się oczywiście na planach, jakie w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach, chce realizować cała ekipa „Górnika. Pojawia się także wątek lokalnego patriotyzmu związanego z tym, że większość klubowej kadry to osoby związane z Polkowicami i Zagłębiem Miedziowym. Poruszamy też kwestie związane ze szkoleniem młodych piłkarzy, co stanowi wyzwanie dla wszystkich środowisk sportowych. Zobacz nasze video.

Piłka nożna powinna nam dostarczać dobrych emocji. Miejmy nadzieję, że powrót do normalności po pandemii oznaczać będzie także powrót do normalnego piłkarskiego życia.

Dariusz Nowakowski

Zostań studentem – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza

Poprzedni artykuł

„Legendy i baśnie ziemi głogowskiej” – historia i wyobraźnie w jednym splocie

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: