Fot. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

Do 30 października br. można składać wnioski do projektu grantowego ,,Włącznik Innowacji Społecznych. Organizatorem projektu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Masz pomysł? Nie czekaj – skonsultuj go z kadrą Włącznika już dziś. Zadzwoń: tel. 695 214 393.

– Celem udzielania grantu jest opracowanie innowacyjnego pomysłu oraz przeprowadzenie procesu testowania innowacyjnego rozwiązania w temacie włączenia społecznego niemniej aby pozytywnie przejść procedurę naboru trzeba rzetelnie wypełnić właściwy formularz (dla osób fizycznych lub osób prawnych), upewnić się aby nie przekraczać limitu słów w miejscach gdzie te limity występują, i co najważniejsze nie powielać rozwiązań już istniejących. Już na tym etapie możliwe jest skorzystanie ze wsparcia merytorycznego kadry Inkubatora, w tym przede wszystkim warsztatów inspiracyjnych, wsparcia ze strony ekspertów, mentorów i doradców specjalistycznych – informuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Jak ustaliliśmy w naborze może wziąć udział każda osoba prawna i fizyczna lub grupa nieformalna, którą cechuje motywacja do poszukiwania nowatorskich rozwiązań odpowiadających na wyzwania związane z problematyką ubóstwa i wykluczenia społecznego, rosnących nierówności społecznych, izolacji, marginalizacji lub dyskryminacji konkretnych grup społecznych.

Szczegółowe informacje o projekcie  na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka Polityki społecznej w Poznaniu: https://innowacje.rops.poznan.pl

Lubin: Dwóch sprawców przemocy domowej zatrzymanych. Jeden znęcał się nad ojcem, drugi nad żoną

Poprzedni artykuł

Europa na wyciągniecie ręki

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like