Fot. W.Petera

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przypomina hodowcom drobiu, że 11 października br. upływa termin na złożenie „Deklaracji strat w związku z wystąpieniem w Polsce wysoce zjadliwej grypy ptaków” dla gospodarstw prowadzących działalność nadzorowaną w zakresie chowu/hodowli drobiu, położonych w obszarach zapowietrzonych i zagrożonych, ustanowionych po wystąpieniu ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków.

– Dane z „Deklaracji strat (…)” będą stanowiły podstawę do sporządzenia wniosku do Komisji Europejskiej o ustanowienie nadzwyczajnych środków wsparcia dla sektora drobiu w Polsce – informuje KOWR.

Deklarację strat (…) wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do 11 października 2021 roku w Oddziałach Terenowych KOWR, właściwych ze względu na adres lokalizacji stada, którego dotyczy Deklaracja: bezpośrednio, listownie, za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP lub za pośrednictwem poczty elektronicznej jako skan (format PDF) na adresy e-mail poszczególnych OT KOWR, dostępne na stronie KOWR: www.kowr.gov.pl/kontakt/adresy-e-mail.

Wszelkie informacje dotyczące „Deklaracji strat (…)” dostępne są na stronie internetowej KOWR https://kowr.gov.pl/interwencja/drob.

 

Ustalanie dochodów jednostek samorządu terytorialnego na nowych zasadach

Poprzedni artykuł

Lubin: Policja walczy z narkobiznesem

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like