Fot. Gmina Lubin

W ramach realizowanego przez Fundacje Ekologiczną ,,Zielona Akcja’’ z Legnicy projektu „Przestrzeń aktywności obywatelskiej seniorów” Centrum Kultury Gminy Lubin organizuje 28 października w świetlicy w Oborze  warsztaty florystyczne pn. „Barwy jesieni – stroiki, wianki, jesienne kompozycje”. Ich inicjatorem jest Rada Seniorów Gminy Lubin.

– Warsztaty skierowane są do seniorów w wieku 50+ z terenu gminy Lubin, a także seniorów z wnukami. Florystyka uczy precyzji i cierpliwości, inspiruje, integruje, pobudza kreatywność, działa motywacyjnie i terapeutycznie. Zapraszamy do tworzenia! Warto przynieść ze sobą swoje własne naturalne materiały. Mogą to być suche kwiaty, gałązki trawy czy jarzębina, które pozwolą stworzyć niepowtarzalne kompozycje – informuje Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

Warsztaty odbędą się 28 października  o godzinie 16. 00 w świetlicy w Oborze przy ulicy Tulipanowej 2. Zapisy na warsztaty prowadzi Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Warunkiem potwierdzenia uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia i wpłata 10 złotych na podane konto bankowe. Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod numerem telefonu: 76 844 82 33.

Polkowice: Jutro o 15.00 starcie Górnika z zawodnikami GKS Jatrzębie

Poprzedni artykuł

Polkowice nagrodzone – I miejsce w konkursie ,,Miasto z Klimatem’’

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like