Już po raz 24. Powiat Polkowicki oraz Centrum Kultury w Polkowicach organizują Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza” przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu.

Uczniowie klas 0 – VI prezentują jeden dowolny utwór poezji polskiej. Długość prezentacji: do 3 min. Uczniowie klas VII-VIII i szkół ponadpodstawowych prezentują wybrany utwór ks. Jana Twardowskiego. Długość prezentacji: do 5 min.  Ze względu na stale pogarszającą się sytuację pandemiczną w kraju oraz troskę o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników organizatorzy zdecydowali, że tegoroczna edycja odbędzie się całkowicie w formie online.

Uczestnicy proszeni są o przygotowanie nieedytowanych nagrań oraz przesłanie ich wraz ze skanami lub zdjęciami kart zgłoszeniowych za pomocą strony www.wetransfer.com na adres srebrnamuza@ckpolkowice.pl. Nieprzekraczalny termin nadsyłania prac: 16 listopada 2020 r. Przesłane prezentacje zostaną ocenione przez profesjonalne Jury. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Centrum Kultury w Polkowicach do 30 listopada.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://ckpolkowice.pl/2020/10/20/xxiv-powiatowy-konkurs-recytatorski-srebrna-muza/.

Górnicy na wyjazdowym meczu – sobota będzie z podtrzymaną passą, bo w środa była mocna – CCC Polkowice z sukcesem

Poprzedni artykuł

„Wielka grabież” – „Od wymiany do wymiany. Banknoty polskie 1945-1995”

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like