Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kilkunastu włamań na terenie miasta.

Legniccy kryminalni, zajmujący się sprawą włamań na terenie miasta, wytypowali i zatrzymali 25-latka, któremu udowodnili dokonanie kilkunastu włamań do pojazdów. Mężczyzna dostawał się do wnętrza pojazdów skąd kradł praktycznie wszystko, co mogło mieć dla niego jakąkolwiek wartość. Łupem przestępcy padały zazwyczaj elektronarzędzia, dowody rejestracyjne, akumulatory, skrzynki narzędziowe, zestawy upominkowe, artykuły spożywcze, alkohol, wyroby tytoniowe, odzież robocza, części zamienne AGD, dokumenty i klucze.

Straty jakie spowodował swoim przestępczym działaniem opiewają na kwotę niemal 62 tys. zł. Wytężona praca operacyjna i uzyskany materiał dowodowy pozwoliły śledczym na przedstawienie 15 zarzutów kradzieży z włamaniem, za które zatrzymanemu grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: dolnoslaska.policja.gov.pl

Najpiękniejsze iluminacje wybrane

Poprzedni artykuł

Dla krwiodawców i dawców osocza – ulga w Kolejach Dolnośląskich

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like