Konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację posesji w gminie rozstrzygnięty. Gratulujemy nagrodzonym!

Honorowy patronat nad konkursem objął burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich pomysłowość, ciężką pracę i umilanie wieczornych spacerów pięknymi iluminacjami. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale po długich obradach udało się wybrać zwycięzców – podsumowują organizatorzy konkursu z Centrum Kultury w Polkowicach. –

  • W kategorii mała dekoracja posesji pierwsze miejsce zajęli Izabela i Michał Bilowie z Polkowic, drugie – Krystyna i Marian Klarzyńscy z Suchej Górnej, trzecie – Krystian Czajka z Kaźmierzowa, a wyróżnienie otrzymali Lucyna i Waldemar Ozgowie z Polkowic.
  • W kategorii duża dekoracja posesji zwyciężył Dariusz Pielech z Jędrzychowa. Drugie miejsce zajęli Władysława i Stanisław Dzikowie z Suchej Górnej, trzecie – Aneta i Jerzy Charyszyn z Sobina, a Krzysztof Dzik-Komes z Suchej Górnej otrzymał wyróżnienie.
  • Wśród balkonów najwyżej oceniono dekoracje polkowiczan: Agnieszki i Jerzego Pólkowskich (pierwsze miejsce) i Romana Hrywny (drugie miejsce).

„Mistrz” z Piotrem Głowackim w roli pięściarza z KL Auschwitz – pierwszy zwiastun i nowa data premiery [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Seryjny złodziej – 15 zarzutów i „dycha” w zasięgu

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like