6. edycja projektu non profit organizowana przez Stowarzyszenie Coders Crew zbliża się wielkimi krokami.

CodersCamp jest darmowym kurs web developmentu dla początkujących. To kurs oferujący zorganizowany plan nauki. Umożliwia nawiązywanie kontaktów zawodowych i wsparcie w rozwoju. To projekt nastawiony na rozwój i współpracę z polską branżą IT.  Kurs składa się z sześciu działów tematycznych obejmujących tzw. front-end i back-end. Uczestnicy poznają najważniejsze technologie takie jak HTML, JavaSciprt, czy CSS.

W listopadzie odbędzie kolejna odsłona CodersCamp, czyli największego otwartego kursu programowania webowego w naszym kraju. W tym roku, ze względu na panującą sytuację, kurs odbędzie się online. Organizatorem CodersCamp jest Stowarzyszenie CodersCrew, które działa także jako organizacja studencka na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym. W tym roku kurs odbędzie się w stu procentach online.

Warto dodać, że to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Początkowo był inicjatywą studencką, dziś jest jednym z największych wydarzeń o charakterze ogólnopolskim. Kursanci są przygotowani do podjęcia pracy, którą często otrzymują już w trakcie trwania kursu.

Zgłaszanie się do udziału w kursie trwa do 8 listopada. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: http://zapisy.coderscamp.pl/ Po rejestracji potencjalni kursanci otrzymają materiały teoretyczne, których znajomość jest wymagana podczas testu rekrutacyjnego online. Odbędzie się on 17 listopada.

Napastnik z nożem i poszkodowany pod zarzutami – agresywny złodziej też za kratkami

Poprzedni artykuł

Czy Dolny Śląsk wzbogaci sieć połączeń w ramach programu Kolej Plus – jest pięć projektów – jeden obejmuje obszar legnicki

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like