Fot. UG Polkowice

W związku ze zmianą harmonogramu prac związanych z remontem nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 331 na odcinku Pieszkowice – Rynarcice od 22 do 28 listopada droga za Pieszkowicami w kierunku Żelaznego Mostu, do granicy z powiatem lubińskim, jest przejezdna. Ponowne utrudnienia na tym odcinku planowane są od 29 listopada do 4 grudnia.

– W czasie przerwy w prowadzeniu robót bezpłatne autobusy kursują według stałych rozkładów jazdy. Natomiast po wznowieniu prac, tj. od 29 listopada do 4 grudnia, przywrócone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 5 oraz linii nr 30 – informuje Tomasz Borkowski, dyrektor Zakładu Komunikacji Miejskiej w Polkowicach.

Władze samorządowe gminy Polkowice przypominają , że w czasie trwania remontu zawieszeniu ulegną kursy linii nr 5 z Pieszkowic do Żelaznego Mostu o godz. 8:07, 11:27 i 12:57, oraz kursy z Żelaznego Mostu  do Pieszkowic o godz. 8:20, 11:35 i 13:05. W związku z tym od godz. 7.30 do 13.50 autobus ten będzie kursował jedynie na trasie Polkowice – Pieszkowice – Polkowice.

Autobus linii nr 5 z Żelaznego Mostu o godz. 6.40 (m. in. dowożący dzieci do szkoły) będzie kursował normalnie. To samo dotyczy autobusu powrotnego o godz. 14.45 z Polkowic do Żelaznego Mostu.

Natomiast na linii nr 30 nastąpi zmiana trasy. Ruch będzie się odbywał przez miejscowości: Rudna, Juszowice, Rynarcice, Tarnówek i Polkowice. Zawieszone zostają przystanki: Żelazny Most, Pieszkowice oraz Dąbrowa.

Lubin – Dni Honorowego Krwiodawstwa

Poprzedni artykuł

Głogów dba o zabytki. Został za to doceniony w stolicy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like