Walka o zdrowie 22-letniego bramkarza z polkowickiego Górnika wciąż trwa. Kuba Kopaniecki w ostatnim czasie przeszedł dwie skomplikowane operacje w Szwajcarii, ale jest już w Polsce. Przed piłkarzem jeszcze chemioterapia i radioterapia. Dużo zdrowia i wytrwałości życzył mu wczoraj jeden z topowych reprezentantów polskiego futbolu – Kuba Błaszczykowski.

Losy 22-letniego zawodnika monitorujemy na bieżąco odkąd w czerwcu niespodziewanie zdiagnozowano u niego nowotwór mózgu – glejaka wielopostaciowego. Wtedy mobilizacja całego polkowickiego klubu, a także innych ludzi dobrej woli z regionu miedziowego (ale też z całej Polski), szybko umożliwiła Kubie Kopanieckiemu podjęcie pierwszych etapów leczenia. Jednak to dopiero początek walki z nowotworem. Pomimo dwóch odbytych w Szwajcarii operacji, bramkarza Górnika Polkowice czeka jeszcze wiele zdrowotnych zmagań.

Wczoraj siostra Kuby udostępniła na facebookowej grupie licytacyjnej życzenia od specjalnego gościa – Jakuba Błaszczykowskiego!

Dołączamy się do życzeń zdrowia i trzymamy kciuki. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ

Głogów: „9 miesięcy bez alkoholu” – fotograficzny konkurs dla kobiet w ciąży

Poprzedni artykuł

Komisja Europejska kieruje do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej sprawę przeciwko Polsce w związku z podważeniem niezależności krajowego organu regulacyjnego ds. telekomunikacji

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like