Fot. KPP Polkowice

Polkowiccy funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o paserstwo mężczyznę. Skradziony rower o wartości 2 tysięcy złotych odzyskano. Jak się później okazało, 37-latek w chwili zatrzymania miał przy sobie metamfetaminę. Może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Polkowiczanin miał przy sobie 45 porcji handlowych metamfetaminy. Takie znalezisko spowodowało konieczność przeszukania lokalu, w którym nocował mężczyzna. Policjanci do tej czynności wykorzystali psa służbowego wyspecjalizowanego w wyszukiwaniu narkotyków. Przeszukanie zakończyło się odnalezieniem kolejnych 45 gramów wspomnianej, zabronionej substancji i skradzionych tablic rejestracyjnych – informuje Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach – Na tę chwilę zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 37-latkowi zarzutów paserstwa oraz posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany przez polkowickich funkcjonariuszy mężczyzna był ponadto poszukiwany przez lubińską prokuraturę – dodaje rzecznik polkowickiej komendy.

Sąd tymczasowo aresztował 37-latka na najbliższe 3 miesiące.

Mieszkańcy Polkowic nie powinni martwic się o jakość wody

Poprzedni artykuł

Już w czwartek w głogowskiej bibliotece Kiermasz Książki Przeczytanej

Następny artykuł

5 Komentarze

  1. To nasz BOBI ze sztygarskiej. Kochany Jarku trzymaj się wariacie. Masz yellow papiren więc niedługo się widzimy. Zawsze z tobą grudy kamienie liny i węże

  2. NIEWINNY!!!

  3. Człowiek legenda

  4. Znam typa dobrze. Wspaniały człowiek zawsze pomocny i nigdy nie odmówi. Pewnie psy go wrabiają.
    Prezydent powinien go ułaskawić. HWDP

  5. Wspaniały chłopak. Pamiętam akcje jak dawno temu chciał jechać na love paradę do Berlina i ale nie miał dokumentów za to spryciula zabrał dyplom od bilarda za zajęcie 2miejsca w zawodach w aquaparku. OCzywiscue Niemcy go nie wpuścili i zostawili przed granicą. Sprytny Jarek wpadł na pomysł że rozbierze się na waleta skorzysta z foliowej reklamówki na odzież i przeplynie Nysę Łuzycką nasza graniczna rzekę na drugą stronę. Jak pomyślał tak zrobił. Niestety niemieckie świnie Jarka rozkminiły wcześniej i czekali na niego po swojej stronie. Zabrali nam Jarka na dołek a potem deportowali z reklamówka spowrotem do kochanej Polski. Taki to jest nasz wspaniały Jarek mądry sprytny i pomysłowy.

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like