W sobotę i niedzielę – 17 i 18 października prowadzone będą w Głogowie bezpłatne badania USG dzieci w wieku od 2 do 6 lat. To kolejna edycja przedsięwzięcia pod hasłem „Nie nowotworom u dzieci” organizowana przez Fundację Ronalda McDonalda, głogowskie stowarzyszenie „Otwarte drzwi” oraz samorząd miejski Głogowa.

Planuje się wykonanie diagnostyki dla 120 dzieci. Dzisiaj i jutro można się zarejestrować w godz. 16:00 – 19:00 pod nr telefonu: 782531448. Organizatorzy proszą dzwoniących o cierpliwość, gdyż zazwyczaj jest wiele osób zainteresowanych, a tym razem dodatkowo tryb kontaktu telefonicznego jest jedyną drogą rejestracji ze względu na bezpieczeństwo epidemiczne.

Badania diagnostyczne odbędą się w sobotę 17 października i oraz w niedzielę 18 października – w godz. 8:00 – 17:00 w ambulansie zaparkowanym na parkingu hotelu Qubus w Głogowie.

AKTUALIZACJA: 16.10.2020/18:30

Organizator poinformował, że ze względu na zagrożenie epidemiczne badania są odwołane. Nowy termin zostanie ustalony wspólnie przez wszystkich partnerów projektu. Należy oczekiwać, iż przypadnie on dopiero w 2021 r. 

Łuczniczka z Raszówki – życzymy, by trafiała w same dziesiątki

Poprzedni artykuł

Sport i historia – zaglądamy w kulisy meczu Polska – Italia [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like