Policjanci komendy miejskiej w Legnicy wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 35-latka, który ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności 2 lat i 8 miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwa.

Funkcjonariusze przy mężczyźnie jak i w mieszkaniu znaleźli narkotyki w postaci kokainy, amfetaminy i marihuany o wartości rynkowej niemal 140 tys. złotych. Podejrzany został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie czekał na kolejny wyrok. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i wprowadzanie ich do obrotu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Dodatkowo przy legniczaninie policjanci znaleźli dwa foliowe woreczki – jeden z suszem roślinnym, a drugi z białą sproszkowaną substancją. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że jest to marihuana oraz amfetamina w ilości ponad 600 porcji handlowych. W mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę zabezpieczono kolejne środki odurzające w postaci marihuany oraz kokainy. Łączna suma to ponad 6 tysięcy porcji handlowych narkotyków o wartości blisko 140 tys. zł.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie czekał na kolejny wyrok. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i wprowadzanie ich do obrotu grozi kara grzywny i kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Poprzez: dolnoslaska.policja.gov.pl

Będzie miejsce na eksponaty

Poprzedni artykuł

Bilet kupisz dwa razy szybciej – komfort pasażerów i jakość pracy obsługi

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like