PolkowiceVideo

Na szczęście w tej sztuce czasem do głosu dochodzą mężczyźni – musi być jakaś równowaga – 22. Polkowickie Dni Teatru [VIDEO / FOTO]

0

„Przychodzi baba do lekarza” to muzyczna komedia romantyczna, w której rządzą trzy kobiety w różnym wieku. Spotykają się w poradni lekarskiej… Zatem przychodzi baba do lekarza i co tam zastaje?

Odtwórczyni roli Dżiny Ewa Florczak rozbawiła polkowicką publiczność do łez. To starsza Pani z charakterem… Dla Aleksandry Nieśpielak odpowiadającej za scenariusz i reżyserię najbardziej stresujące było przekazanie scenariusza pozostałym aktorom. Jaka była ich reakcja? Poznajmy lekarza, który namieszał Paniom nie tylko grającym w spektaklu, ale i po okrzykach z widowni wnioskujemy, również mieszkankom Polkowic, oglądającym sztukę. Na szczęście w tej sztuce czasem do głosu dochodzą, również mężczyźni… Musi być jakaś równowaga. Zobacz nasze video.

Podczas 22. edycji Polkowickich Dni Teatru, które trwają od pierwszego marca mamy możliwość zobaczenia spektakli stojących na wysokim poziomie artystycznym. Spektakl „Przychodzi baba do lekarza” zapełnił całą salę, a widzowie pożegnali aktorów owacją na stojąco.

KLIKNIJ I ZOBACZ REPERTUAR 22. POLKOWICKICH DNI TEATRU

Najpierw zdrowie i bezpieczeństwo – KGHM wprowadza procedury ostrożnościowe

Poprzedni artykuł

Szkolenie dla pszczelarzy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: