Fot. W.Petera

Centrum Kultury ,,Muza’’ w Lubinie zaprasza młodych i utalentowanych wokalistów w wieku 14 – 20 lat do udziału w XXIX Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Scena Prezentacji Młodych”. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

– Przesłuchania konkursowe odbędą się 16 – 17.11.2021 r. w trybie online. Prosimy, aby do 10.11.2021 r. na adres email: konkursy@ckmuza.pl przesyłać nagrane filmiki wykonanych utworów (ważne! bez montażu – nagrane w trybie ciągłym) wraz z kartą zgłoszenia (dostępna poniżej razem z Regulaminem imprezy). Można je także dostarczyć osobiście do Centrum Kultury „Muza” – pokój 202 (na nośniku typu pendrive). Przesyłane nagrania powinny być zapisane w używanym i ogólnodostępnym formacie (np. mp4, mpeg, avi) – informuje Centrum Kultury ,,Muza’’ w Lubinie.

Jury obejrzy nadesłane prezentacje i wytypuje listę finalistów, którzy zaprezentują się w sali widowiskowej 27 listopada 2021 r. Start imprezy o godz. 18:00. Jak zapowiada CK ,,Muza’’ gwiazdą wieczoru będzie Jacek Bończyk , który zaprezentuje program „Absolutnie, czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego”.

Więcej o konkursie na stronie internetowej Centrum Kultury ,,Muza”: https://ckmuza.eu/10-xi-xxix-ogolnopolski-konkurs-wokalny-scena-prezentacji-mlodych/

Głogów: Już w piątek w muzeum kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”

Poprzedni artykuł

Chcą dopasować cykl kształcenia do oczekiwań rynkowych

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like