Fot. Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa oraz Muzeum Archeologiczno-Historyczne zapraszają w najbliższy piątek, 15 października, na kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”. Tym razem w sali im. Mieczysława Kaczkowskiego w głogowskim zamku posłuchać będzie można Piotra Woźniaka. Start koncertu o godzinie 19.00.

Poetyckie koncerty w głogowskim muzeum, które organizowane są już od niemal roku, dorobiły się wiernej publiczności. Na pewno nie zabraknie więc chętnych, by w zamkowych murach posłuchać kolejnego barda. Tym razem będzie to Piotr Woźniak – gitarzysta, kompozytor, aranżer, a przede wszystkim świetny wokalista, który swym głosem i gitarą potrafi zaczarować publiczność – czytamy na stronie Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Spotkania z „Bardami Pod Wieżą” w cieplejszych miesiącach odbywały się na zamkowym dziedzińcu. Jesienią organizatorzy zapraszają do sali im. Mieczysława Kaczkowskiego.

Uwaga! Ze względu na pandemiczne obostrzenia liczba miejsc na koncert jest ograniczona. Wszyscy zainteresowani udziałem w koncercie muszą odebrać na portierni muzeum bezpłatne zaproszenie. Będą one rozdawane w dniu koncertu – w piątek, 15 października.

Fot. Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Rzecznik konsumentów w Legnicy apeluje – Wystrzegajmy się uczestnictwa w nieuczciwych pokazach handlowych

Poprzedni artykuł

Lubin – XXIX Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Scena Prezentacji Młodych”

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like