Fot. CK "Muza" w Lubinie

W walentynkowy poniedziałek, 14 lutego, o godzinie 19.00, na deskach lubińskiej „Muzy” wyjątkowe wydarzenie. Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, czas na kolejną odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli.

Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci – zachęcają organizatorzy.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.

Bilety: 110 i 120 zł – bilety do nabycia również w kasie „Muzy”

Twórczość znana i uznana na całym świecie – zobacz ekspozycję „Abakanowicz. Totalna” [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Rośnie liczba emerytów i ubezpieczonych w ZUS

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like