Fot. Starostwo Powiatowe w Lubinie

Starostwo Powiatowe w Lubinie chce sprzedać nieruchomości położone przy ulicy M. Skłodowskiej – Curie w Lubinie. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży tych działek zamierza przeznaczyć na modernizacje zarządzanych przez siebie placówek oświatowych.

Dowiedzieliśmy się, że działki podzielone zostały na dwa przetargi. W jednym z nich powiat oferuje działki nr 41/19 o powierzchni 0,9365 ha, a w drugim – 41/24 i 41/25 o łącznej powierzchni 0,8278 ha. W każdym z tych postępowań cena wywoławcza to 1,5 mln zł.

– Oferujemy do sprzedaży dwie duże nieruchomości, których lokalizacja wyjątkowo sprzyja projektom inwestycyjnym. W tym miejscu można prowadzić działalność usługową lub produkcyjną, której logistyka będzie znacznie ułatwiona dzięki bliskości drogi ekspresowej S3. Wiemy, że z punktu widzenia potrzeb biznesu, w szczególności przemysłu, takie położenie jest bardzo korzystne – mówi  Joanna Krajewska-Niemczyk, dyrektor Departamentu Architektury i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Lubinie.

Szczegóły obu przetargów znajdują się na stronie internetowej Starostwa: powiat-lubin.bip.gov.pl/sprzedaz-nieruchomosci/

 

Legnica – 30 listopada br. zostanie oddany do użytku most przy ulicy Leszczyńskiej

Poprzedni artykuł

Głogów: Poszukiwany 17-latek wybił szybę w sklepie i ukradł alkohol

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like