Fot. KPP Lubin

Lubińscy policjanci odwiedzili wczoraj uczniów klas mundurowych III Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie. Funkcjonariusze opowiedzieli uczniom o swojej pracy, zachęcając młodych ludzi do wstąpienia w szeregi Policji. Podczas spotkania, omawiano ważne tematy związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich i dorosłych, zagrożeń cywilizacyjnych czy negatywnych skutków używek.

Wczoraj, 9 września, lubińscy policjanci odwiedzili uczniów I, II i III klas mundurowych III LO w Lubinie.

W trakcie spotkania funkcjonariusze opowiedzieli młodzieży o swojej pracy, czym zajmują się poszczególne wydziały oraz jak wygląda codzienna służba. Mundurowi mówili uczniom o tym, jak odpowiedzialna jest praca w Policji, że są zawsze gotowi na każde wezwanie do osób, które potrzebują pomocy. Funkcjonariusze przedstawili też zasady przyjęcia do braci policyjnej oraz serdecznie zachęcali, aby młodzież dołączyła do niej po ukończeniu szkoły – informuje oficer prasowy KPP Lubin, Sylwia Serafin.

Fot. KPP Lubin

Podczas spotkania, omawiano ważne tematy związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich i dorosłych, zagrożeń cywilizacyjnych czy negatywnych skutków używek. Rozmawiano też o handlu ludźmi.

Fot. KPP Lubin

Polkowice: Siostra Kuby Kopanieckiego: “Z całego serca dziękujemy”

Poprzedni artykuł

Gramy dla Amelki – koncert charytatywny w Legnicy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like