Fot. UM Legnica

Dziś tj. 11 września o godzinie 19.00, Stowarzyszenie LAiK i klub Spiżarnia zapraszają na koncert charytatywny dla dwuletniej Amelki Grymek, która zmaga się z chorobą SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Koncert odbędzie się w klubie Spiżarnia w Legnicy (ul. Piastowska 1). Wstęp za zakup cegiełki w cenie 10 zł w przedsprzedaży lub 15 zł w dniu koncertu.

Jak zapowiadają organizatorzy podczas kilkugodzinnej imprezy wystąpi kilka kapel i solistów w tym m.in. Zielona Marycha (ex Maria Nefeli / Zielony Groszek) i aktorka Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka Kiepska.

– Chcemy stworzyć przestrzeń do pokazania naszych lokalnych artystów, których przez różne lockdowny nie mieliśmy okazji posłuchać na żywo przez ostatnie miesiące. Wszyscy gramy charytatywnie w szczytnej idei, gdyż cały dochód z imprezy, w tym licytacji, trafi na konto dwuletniej Amelki Grymek, która zbiera pieniądze na kosztowne leczenie – mówi Dawid „Denis” Stefanik, szef LAiK.

Osoby chcące pomóc małej Amelce Gmyrek walczącej z SMA, mogą wpłacić także datki na internetowej zbiórce pod adresem: www.siepomaga.pl/amelka-sma. Dziewczynka zmagająca się z chorobą SMA musi uzbierać na leczenie ok 9 mln zł.

 

Lubin: Policja zachęca, aby młodzież dołączyła do niej po ukończeniu szkoły

Poprzedni artykuł

Taniec to świetna przygoda – Dni Otwarte w Studio Tańca Carmen

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like