Fot. KPP Lubin

Jutro, 15 września i w najbliższy piątek, 17 września kolejne „Dni otwarte” lubińskiej komendy przy ul. Traugutta. W godzinach 8.00-15.00 każdy zainteresowany służbą w Policji uzyska niezbędne informacje, co należy zrobić, by przystąpić do rekrutacji. Policja przypomina, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły.

Komendant Powiatowy Policji w Lubinie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaprasza na spotkanie z pracownikami Zespołu Kadr i Szkolenia, którzy przybliżą Ci procedury kwalifikacyjne, jakie musi przejść kandydat do służby w Policji. Podczas wizyty zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji. Jeśli się zdecydujesz i przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji, zostaniesz funkcjonariuszem Policji – informuje Zespół Kadr i Szkolenia KPP w Lubinie.

Policja oferuje na start 3880 złotych na rękę. Dla zainteresowanych, którzy nie ukończyli 26 roku życia, przewidywane wynagrodzenie netto to 4220 złotych.

“Dni Otwarte” Komendy Powiatowej Policji w Lubinie już jutro i w piątek przy ul. Traugutta 3. Chętni proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Rusza nowy sezon artystyczny w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

Poprzedni artykuł

Dwóch poznaniaków próbowało włamać się i okraść głogowski sklep

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like