Na czym polega akcja? Zamów danie na wynos ze swojej ulubionej legnickiej restauracji.

Nie masz takiej? Wejdź na jedzenienawynos.legnica.eu i skorzystaj z naszej listy restauracji/barów/kawiarni, które oferują jedzenie na wynos. Wrzuć zdjęcie swojego zamówienia na swój profil w mediach społecznościowych z #takeawaychallenge i nominuj 3 osoby, które w ciągu 48 godzin też powinny zamówić danie na wynos.

W ten sposób wspieramy lokalną gastronomię i pomagamy jej przetrwać w tym trudnym czasie, a sami delektujemy się pysznym jedzeniem – zaapelował na swoim profilu społecznościowym prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski. Dzisiaj do wspólnego pomagania nominował starostę legnickiego Adama Babuśkę, Tomasza Strojka – miejskiego rzecznika konsumentów w Legnicy oraz przedstawiciela mediów Mateusza Różańskiego.

Z powodu ograniczeń epidemicznych, lokale gastronomiczne zostały zamknięte.  Dozwolona jest jedynie sprzedaż dań na wynos i z dowozem. W związku z tym stworzyliśmy bazę restauracji, barów i kawiarni, które to robią. Zachęcamy do korzystania z tej bazy i wspierania lokalnej gastronomii. Liczymy na to, że w tym trudnym czasie media dołączą się do akcji i rozpropagują nasz #takeawaychallnge – czytamy w apelu włodarza Legnicy.

Na stronie jedzenienawynos.legnica.eu znajdziecie listę takich lokali z danymi, w jaki sposób i w jakich dniach można zamówić jedzenie oraz gdzie znaleźć aktualne menu. Jeżeli twojego lokalu nie ma jeszcze na liście, wyślij e-maila na adres: fb@legnica.eu  podając:
  • nazwę restauracji / baru / kawiarni,
  • numer telefonu, pod którym można składać zamówienie,
  • godziny, w których można składać zamówienia,
  • link do miejsca, gdzie można znaleźć menu,
  • informację, czy oferujesz jedzenie tylko na wynos, czy również z dowozem.
Poprzez: kurier.pap.pl

„Na Niedźwiedziu” do zaplecza ekstraklasy? Górnik Polkowice imponuje formą w drugiej lidze

Poprzedni artykuł

Wybierz się do wrocławskiego ZOO – naprawdę warto [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like