Młodzieżowa ekipa legnickiego Klubu Karate Kyokushin ma na koncie rewelacyjne wyniki podczas międzynarodowej ligi karate kumite młodzieży i dzieci w Czechach.  Aleksander Krzywicki, który w swojej kategorii juniorów wygrał trzy z czterech rund, został mistrzem Czech!

Zanotował on fenomenalne rezultaty walk swoim, chociaż w jednej rundzie nie startował z powodu kolizji terminów. W dwóch pierwszych rundach został także najlepszym technikiem zawodów. Aleksander uczestniczył w 9. Otwartych Mistrzostwach Republiki Czeskiej, gdzie odniósł pewne zwycięstwo.

Już za kilka dni, bo 8 grudnia br. Aleksander Krzywicki wystartuje w International Friendship Karate Championships w japońskiej Osace.

W Czechach wystartowało także rodzeństwo Ania i Jan Jaroszyńscy. Ania w Sokolovie zdobyła pierwsze miejsce i ostatecznie zajęła w lidze miejsce trzecie. Jan w Sokolovie był trzeci. Czeska liga składa się z czterech rund, każda odbywa się w innej miejscowości i jest organizowana przez inny klub. Pierwsza runda odbyła się w marcu w Pradze, w czerwcu młodych karateków gościły Frantiskove Laznie. W październiku zmagania odbyły się w Klatovie, a ostatnia rundę rozegrano 30 listopada 2019 r. w Sokolovie.

Klub Karate Kyokushin Legnica działa w strukturach I. K. O. Nakamura Branch Zakopane, prowadzonym przez shihana Włodzimierza Weselskiego. Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy, ale teraz szczególnie trzymamy kciuki za Olka!

Poprzez: legnica.eu

Aplikacja w smartfonie, a buty na nogach – CCC surfuje po klientów w sieci

Poprzedni artykuł

Nieodpowiedzialność, to mało powiedziane – brak cenzuralnych słów…

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: