Fot. CWM

Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica ogłosiło konkurs na Wolontariusza Roku 2021. Kandydatów można zgłaszać do 25 listopada br. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 grudnia br.  podczas III Gali Wolontariatu #TEAMLegnica.

 – W naszym mieście żyje wielu ciekawych i nietuzinkowych ludzi, którzy bezinteresownie i świadomie działają na rzecz dobra współmieszkańców. Zgłośmy ich do tego szczególnego wyróżnienia. – Chcemy, aby ten tytuł stał się prestiżowym wyróżnieniem, promującym postawy prospołeczne wolontariuszy, a także podziękowaniem dla nich za zaangażowanie i pracę – mówi Jakub Należny, pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży.

Kandydaci na Wolontariusza Roku wybierani są w kategoriach:

  1. Młody wolontariusz (do 18 lat)
  2. Wolontariusz (19-59 lat)
  3. Wolontariusz Senior (powyżej 60 lat)
  4. Koordynator wolontariatu szkolnego
  5. Wolontariat Pracowniczy (grupa pracowników danej firmy)
  6. Firma Odpowiedzialna Społecznie

Dowiedzieliśmy się, że nominowani do konkursu mogą być wolontariusze, którzy w okresie od 1.09.2020 r. do 25.11.2021 r. w sposób szczególny zasłużyli się w pracy dla społeczności lokalnej. Kandydatury do tytułu Wolontariusza Roku 2021 mogą składać instytucje publiczne i niepublicznie, organizacje społeczne, szkoły, a także inne podmioty działające na rzecz mieszkańców naszego miasta oraz osoby indywidualne.

Jak podają organizatorzy warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie do 25 listopada br. (godzina 24.00) zgłoszenia kandydata/ kandydatów, które razem z regulaminem konkursu jest dostępne na stronie: https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/65

 

 

Premia dla pracowników KGHM za ciężką pracę

Poprzedni artykuł

Głogów: „30 lat jak jeden koncert…” Raz, Dwa, Trzy jutro zagra w MOK-u

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like