Fot. Scena Konesera

Jutro w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie o godzinie 19.30 wyjątkowy koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy z okazji trzydziestolecia działalności na polskiej scenie muzycznej. Bilety do nabycia w cenie od 90 do 120 zł. To jedyny taki koncert. Fani zespołu nie mogą tego przegapić!

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.
Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

– Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język.
Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Fot. MOK Głogów

 

Legnica – Wolontariusz Roku 2021

Poprzedni artykuł

Rusza sezon skoków narciarskich. Czy Kamil Stoch zachwyci olimpijską formą?

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like