Fot. W.Petera

W związku z realizacją w Legnicy serialu telewizyjnego ,,Wielka Woda’’ w kilku miejscach dziś i jutro tj. 14 i 15 września wprowadzone zostaną zmiany w ruchu drogowym.

Dowiedzieliśmy się , że  14 września 2021 r. realizacja zdjęć będzie odbywać się na ul. Łąkowej. Dla ruchu pojazdów zamknięty będzie odcinek ulicy od skrzyżowania z Dmowskiego do skrzyżowania z Sygnałową. Dojazd do garaży przy ul. Łąkowej będzie cały czas zapewniony. Natomiast  15 września, w ciągu ul. Kartuskiej konieczne będzie zamknięcie mostu dla ruchu pojazdów w godzinach od 12.00 do 18.00.

Ze względu na utrudnienia wyznaczono objazdy. Objazd od ul. Pocztowej do ul. Wrocławskiej przez ulice Libana, Wrocławską, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Moniuszki do ul. Wrocławskiej. Objazd w przeciwnym kierunku będzie odbywał się po tych samych ulicach.

Dojazd do posesji, bądź lokali usługowych, będzie zapewniony. Na skrzyżowaniu ul. Pocztowej z ul. Libana, ul. Wrocławskiej z Czarnieckiego oraz ul. Czarnieckiego z Kartuską będzie kierowanych przez funkcjonariuszy Policji.

– Trasa objazdu będzie oznakowana oraz dodatkowo na tablicach VMS na ul. Witelona, Pocztowej, Wrocławskiej oraz al. Piłsudskiego będą wyświetlane odpowiednie komunikaty. Ruch komunikacji publicznej będzie odbywał się trasą objazdu – informuje Urząd Miasta Legnica.

 

Polkowice – Konferencja KGHM Masters&Robots Industry Edition

Poprzedni artykuł

Lucyna Kornobys: “Sport pomógł mi uwierzyć w siebie i odbić się od tego, że jeżdżę na wózku. [WYWIAD]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like