W nadchodzącą środę, 24 listopada, o godz. 18.00 odbędzie się kolejne Spotkanie Kobiet. Cykl ten od kilku lat nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkanek Legnicy. Tym razem gościem specjalnym będzie Mateusz Gessler, kucharz, restaurator i juror programu telewizyjnego MasterChef Junior.

Mateusz Gessler uważa, że bycie restauratorem i kucharzem to najlepszy, choć zarazem najtrudniejszy zawód świata i nie chce robić niczego innego, ponieważ właśnie ta praca daje mu wiele radości, a – jego zdaniem – w życiu to jest najważniejsze.

Mateusz nie jest typem domatora. Dużo podróżował i mieszkał w wielu miejscach na świecie – we Francji, Kanadzie, Szwajcarii wszędzie czując się dobrze. Uwielbia słuchać ludzi, uczyć się nowych rzeczy i żyć aktywnie, ciągle odkrywając coś nowego, bo świat jest dla niego szalenie interesujący. Autor książek kucharskich “Moja Kuchnia Polska” oraz “Smaki dzieciństwa”.

Tematem rozmów będzie m.in. zdrowe jedzenie, kuchnie z całego świata, kulinarne podróże. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie pytań o program MasterChef Junior, czy opowieści o poszukiwaniach najciekawszych smaków świata.

Środowe spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie i online. Więcej informacji TUTAJ

Fot. UM Legnica

 

Głogów: Od jutra rejestracja na szczepienia przeciw grypie dla seniorów

Poprzedni artykuł

Głogów: Bogaty księgozbiór w muzealnej bibliotece

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like