Fot. KMP w Legnicy

20-letni recydywista włamał się do altany ogrodowej w Legnicy. Śpiącego mężczyznę zatrzymali policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Straty szacowane są na ok. 300 zł. Skradzione mienie odzyskano w całości. Śledczy udowodnili 20-latkowi jeszcze sześć innych kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to nawet do 15 lat więzienia.

– Śpiącego w jednej z altan ogrodowych mężczyznę ujawnili funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, którzy udali się na teren ogrodów w związku z informacją o dokonanym włamaniu. Mundurowi sprawdzali okoliczne działki po zgłoszeniu pokrzywdzonej właścicielki, która w wyniku zdarzenia poniosła straty w wysokości niemal 300 zł. Okazało się, że legniczanin jest dobrze znany funkcjonariuszom z dokonywania podobnych przestępstw, a tym razem łupem było wszystko co mogło mieć jakąkolwiek wartość takie jak alkohol czy narzędzia ogrodowe – informuje Anna Grześków z KMP w Legnicy.

Mundurowi udowodnili 20-latkowi jeszcze sześć innych kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to nawet do 15 lat pozbawienia wolności, ze względu, że dopuścił się przestępstw jako recydywista.

Polkowice – Rodzinny konkurs na kartkę świąteczną

Poprzedni artykuł

Głogów: „Hospicjum wybudujemy i uruchomimy. To historyczna chwila!” – mówi Rafael Rokaszewicz

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like