Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie od 7 czerwca prowadzi w swojej siedzibie przy ulicy Folwarcznej 7 zapisy chętnych do udziału warsztatach „Lato w mieście 2020”.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu dziecka decydować będzie kolejność zgłoszeń. MCWR nie prowadzi telefonicznej rezerwacji miejsc. Dziecko zapisać można tylko na jeden tydzień w lipcu lub w sierpniu.

– Rodzic/opiekun prawny zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej (w siedzibie MCWR) wraz z niezbędnymi oświadczeniami (wymagany numer PESEL dziecka, nazwa, adres i telefon kontaktowy do zakładu pracy rodzica/opiekuna prawnego). Karty nie są poza siedzibę Centrum. Zapisy będą realizowane z obecnie obowiązującymi zasadami epidemiologicznymi. Prosimy o zabezpieczenie twarzy maseczką oraz posiadanie własnego długopisu – informują organizatorzy.

Miejskie Centrum Wspierania Rodziny organizuje zajęcia opiekuńczo – wychowawcze „Lato w mieście 2021r.” dla dzieci w wieku od 7 do 10 roku życia. Zajęcia odbędą się od 5 do 9 lipca oraz od 2 do 6 sierpnia. Program realizowany będzie w siedzibie Centrum przy ulicy Folwarcznej 7, w godzinach od 9:00 do 14:00.

Dobra wiadomość dla kibiców i piłkarzy

Poprzedni artykuł

COVID – 19 – W Polkowicach będą szczepić dzieci powyżej 12 roku życia

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like