Centrum Kultury w Polkowicach przygotowało emisję imprezy Sylwestrowej Domówki oraz koncertu „Wielcy Nieobecni”. Dzisiaj wieczorem i w sobotni wieczór nie będziemy się nudzić.

  • Sylwestrowa Domówka – najlepsza impreza w Polkowicach w Twoim domu!

Chciałeś spędzić Sylwestra przy najlepszej klubowej muzyce? Koniecznie dołącz do naszej Sylwestrowej Domówki i baw się jak w najlepszym lokalu w mieście! Może i nie możemy wychodzić, ale to nie znaczy, że impreza nie może przenieść się do Was!  DJ Keczap, Music Crew i DJ Raff – w takim składzie będziemy się bawić 31 grudnia 2020 r. od godz. 21:00 na fanpage’u Centrum Kultury w Polkowicach (www.facebook.com/ckpolkowice) oraz na stronie www.ckpolkowice.pl. – wstęp bezpłatny dla wszystkich 😉

  • Koncert „Wielcy Nieobecni”

2 stycznia 2021 o godz. 18:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu Piotra Pakowskiego, Kamila Wrzosa, Amelii Lubicz-Miszewskiej oraz Krzysztofa Żesławskiego.

Wysłuchajcie razem z nami utworów legendarnych artystów sceny rozrywkowej – Marka Grechuty, Ewy Demarczyk Manaam i wielu innych. Można powspominać, potańczyć, a nawet pośpiewać w domowym zaciszu – my na pewno będziemy podśpiewywać pod nosem przez cały czas 😉 – emisja koncertu odbędzie się na fanpage’u Centrum Kultury w Polkowicach (www.facebook.com/ckpolkowice) oraz na stronie www.ckpolkowice.pl.

Świętuj nadejście nowego roku – gala sylwestrowa z prawdziwą muzyką

Poprzedni artykuł

„Nie chcemy stać z boku bieżących wydarzeń, chcemy w nich uczestniczyć” – Fundacja Sapere Aude podsumowuje rok 2020

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like