• Funkcjonariusze drogówki na ul. Głogowskiej w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej, kierowcę samochodu osobowego. Podczas legitymowania mężczyzny, policjanci rutynowo sprawdzili jego dane w policyjnych systemach informatycznych.

Już po chwili wyszło na jaw, że legniczanin kierował samochodem posiadając dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto 36-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi, celem odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności. To jednak, nie był koniec problemów kierowcy. Po dokładnym przeszukaniu mężczyzny oraz jego pojazdu, policjanci ujawnili przy nim środki odurzające w postaci marihuany.

Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po przedstawieniu zarzutów, mężczyzna trafił do więzienia, gdzie odbędzie zasądzana wcześniej karę 2 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie narkotyków grozi mu kolejna kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

  • Innego dnia wieczorem funkcjonariusze legnickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego kierowcę auta osobowego. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada przy sobie prawa jazdy.

Szybki jednak potwierdzono, że jest na niego nałożony dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 26-latkowi za jazdę na dożywotnim zakazie prowadzenia pojazdów, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: KMP Legnica

Emocje na Myśliwskiej w Sobinie

Poprzedni artykuł

Myśl naukowa i samodzielne myślenie – studia na uczelni im. Witelona są pasjonujące

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like